Кадровий склад

Учителі української мови та літератури

Беспала Вікторія Іванівна

У 1992 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "українська мова та література". Учитель вищої категорії, "старший учитель"

Сітало Олена Яківна

У 1998 році закінчила Сумський педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "українська мова та література". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

Чепульська Наталія Василівна

У 2002 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "українська мова та література, зарубіжна література". Учитель першої кваліфікаційної категорії.

Кисленко Юлія Семенівна

У 2004 році Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "українська мова та література, зарубіжна література, народознавство". Учитель першої кваліфікаційної категорії.

Сай Наталія Василівна

У 2003 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка за спеціальністю "українська мова та література". Учитель першої кваліфікаційної категорії.

ОВЧАРОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

У 1993 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю "зарубіжна література, російська мова". Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Учителі іноземної мови та зарубіжної літератури

Іванченко Олена Олександрівна

У 1999 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут за спеціальністю "англійська мова, німецька мова, зарубіжна література". Учитель вищої категорії.

Іващенко Марина Сергіївна

У 2012 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "англійська мова, німецька мова та зарубіжна література". Учитель другої категорії.

Калініченко Валентина Миколаївна

У 2004 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "українська мова та література, англійська мова, зарубіжна література". Учитель вищої категорії.

Пащенко Інна Миколаївна

У 2009 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "англійська мова, зарубіжна література, соціальна педагогіка". Учитель першої категорії.


Учителі історії та правознавства

Кутник Ольга Іванівна

У 1990 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "історія". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

Дорошенко Наталія Михайлівна

У 2005 році закінчила Сумський педагогічний університет за спеціальністю "історія, правознавство". Учитель першої категорії.

Учителі математики

Гур'янова тетяна олексіївна

У 1995 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка за спеціальністю "математика та інформатика". Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Саранчук Олександр Вікторович

У 1993 році закінчив Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "математика, фізика". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

Лободенко Тетяна Григорівна

У 2003 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "фізика, математика". Учитель вищої категорії.

Учителі фізики

Бузовський Микола Іванович

У 1984 році закінчив Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "загально технічні дисципліни, трудове навчання". Учитель вищої категорії, "старший учитель", також є вчителем трудового навчання та технологій.

лохоня любов миколаївна

У 1988 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю "фізика, математика". Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Учителі інформатики

Сіренко Микола Андрійович

У 1975 році закінчив Чернігівський педагогічний інститут за спеціальністю "загально технічні дисципліни, фізика, креслення". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

Таран Інна Миколаївна

У 2013 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "вчитель математики та інформатики". Учитель другої категорії.

Радченко Алєся Василівна

У 2008 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю "вчитель трудового навчання, основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності". Учитель другої категорії.

Учителі географії та природознавства

Усик Юлія Сергіївна

У 2014 році здобула кваліфікацію "вчитель географії" в Сумському державному педагогічному університеті. Учитель першої кваліфікаційної категорії.

Учитель хімії

Гордієнко Тетяна Михайлівна

У 1988 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "біологія, хімія". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

Учителі біології

Котькало Євгенія Сергіївна

У 2009 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "українська мова та література, зарубіжна література, біологія, хімія, валеологія, основи економіки". Учитель вищої категорії, "учитель-методист".

Шафорост Тетяна Павлівна

У 2015 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "вчитель біології та хімії". Учитель другої категорії.

Учитель мистецтва та музичного мистецтва

Чала Валентина Петрівна

У 1996 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "музика, англійська мова". Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Учителі фізичної культури

Котькало Олексій Володимирович

У 2005 році закінчив Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "Математика, фізика, інформатика", у 2010 році в тому ж внз здобув спеціальність "фізична культура". Учитель вищої категорії.

Моргун Володимир Петрович

У 1989 році закінчив Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "фізична культура". Учитель вищої категорії, "старший учитель".

левченко світлана станіславівна

У 1991 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю "фізичне виховання". Учитель першої кваліфікаційної категорії.

Учителі початкових класів

Таран Лариса Андріївна

У 2010 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім.Олександра Довженка за спеціальністю "початкове навчання". Учитель І категорії.

Качалка Віта Олександрівна

У 2016 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "початкове навчання". Молодий учитель.

Котькало Антоніна Володимирівна

У 2010 році закінчила Сумський державний педагогічний універсиртет за спеціальністю "математика", у 2014 році здобула другу вищу освіту в Глухівському національному педагогічному університеті за спеціальністю "початкове навчання". Учитель другої категорії.

Хабленко Інна Вікторівна

У 2004 році закінчила Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "початкове навчання". Учитель першої категорії.

Клименко Ольга Олексіївна

У 1988 році закінчила Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "початкове навчання". Учитель першої категорії.

Татаренко Тетяна Миколаївна

У 1989 році закінчила Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "початкове навчання". Учитель вищої категорії.

Іванченко Світлана Іванівна

У 2003 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "російська мова та література". Учитель вищої категорії.

Пляхтур Юлія Дмитрівна

У 2005 році закінчила Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "початкове навчання". Учитель першої категорії.

Гуріна Людмила Миколаївна

У 1989 році закінчила Глухівський педагогічний інститут за спеціальністю "початкове навчання". Учитель першої категорії.

Соціальні педагоги

Глущенко Євгенія Олександрівна

У 2019 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "соціальна педагогіка, практична психологія". Молодий вчитель. Також працює асистентом учителя в інклюзивному класі.

ястремська тетяна сергіївна

Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка за спеціальністю "соціальна педагогіка, практична психологія".Молодий спеціаліст.

Практичний психолог

Шуліпа Яна Олександрівна

У 2005 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю "історія, практична психологія". Учитель першої категорії.

Асистент вчителя в інклюзивному класі

Моргун Любов Олексіївна

У 1979 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "російська мова та література". Учитель першої категорії. Також працює асистентом учителя в інклюзивному класі.

Кіндзер валентина миколаївна.

У 1993 році закінчила Глухівський педагогічний інститут ім.Сергєєва-Ценського за спеціальністю "вчитель загальноосвітнії дисциплін та обслуговуючої праці". Учитель першої кваліфікаційної категорії. Працює асистентом в інклюзивному класі.

Кiлькiсть переглядiв: 1389